Apie DROBO


Šie meno kūriniai nėra skirti kiekvienam! Jie skirti drąsiems, bei ambicingiems.. Žmonėms, kurie niekada negalėtų susitaikyti su vidutinybe..

Tokie žmonės jaučia visu savo kūnu, kad jų laukia nuostabus gyvenimas, todėl jie niekada nepasitenkins su mažiau ir kovos dėl savo vietos po saule!

Sėkmės kelias nebūna lengvas, nes sėkmė aplanko tuos, kurie sunkiai dirba. Tačiau.. Sėkmė nėra kažkokia minkštaširdė paleistuvė, kad bėgtų paskui kiekvieną, kuris parodo susidomėjimą ja..

Net jei ir sunkiai dirbsi, tai nereiškia, kad sėkmė tave aplankys iš karto! Gali būti, kad tau bus sunku, kasdien atsiras vis daugiau abejonių.. Gal net norėsi išduoti savo svajonę, tačiau kartais reikia tiek mažai..

Kartais gali pagauti dalelę įkvėpimo ar motyvacijos bet kur.. Tai gali būti kažkas kasdieniško, pavyzdžiui komplimentas, atsitiktinė daina, kito žmogaus istorija ar paveikslėlis, kuris tavo galvoje pasėjo įdėją..

Visada mėginu padrąsinti žmones, įkvėpti juos imtis veiksmų, todėl nusprendžiau sukurti kažką kas galėtų tave motyvuoti kasdien. Taip atsirado DROBO, menas kuris įkvėpia..

Noriu, kad kas kartą kai pažiūrėsi į savo pasirinktą piešinį, jis tau primintų tavo kelią, užkaitintų kraują ir pažadintų tavyje kovotojo dvasią!

 

Modernūs paveikslai ant drobės, telefonų įdėklai ir foto plakatai!